Tiek graikai, tiek lietuviai kol kas žengia turnyro lentelės apačioje, tačiau „Olympiakos“ šansai patekti į kitą etapą – dar pakankamai realūs.

Antro kėlinio pabaigoje ekipas skyrė tik du taškai (30:28), tačiau tada šeimininkai spurtavo 9:2 ir į pertrauką išėjo pirmaudami 39:30. Po jos iniciatyva ir toliau priklausė graikams, kurie pirmavo ir 21 taško skirtumu bei galiausiai šventė nesunkią pergalę.

Žalgiriečiai vėl itin prastai atakavo iš žaidimo: taiklūs buvo tik 13 iš 36-ių jų dvitaškių (36,1 proc.) ir vos 2 iš 14-os tritaškių (14 proc.). Tiesa, baudas realizuoti sekėsi – 27 iš 30 bandymų (90 proc.).

Rungtynės:

Pirėjo „Olympiakos“ – Kauno „Žalgiris“ 74:59 (14:15, 25:15, 19:11, 14:16).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 17, Kostas Papanikolaou 11, Danielis Hackettas ir Nikola Milutinovas po 9, Vassilis Spanoulis 8, D. J. Strawberry 7 taškai.

„Žalgiris“: Ianas Vougioukas 14 (2/5 dvitaškiai, 10/12 baudos), Paulius Jankūnas 12, Brockas Motumas 7, Edgaras Ulanovas (0/7 metimai iš žaidimo) ir Olivier Hanlanas po 6, Jerome'as Randle'as (0/7 metimai iš žaidimo, 3/4 baudos) ir Kasparas Vecvagaras po 3, Renaldas Seibutis, Martynas Pocius (0/5 metimai iš žaidimo), Lukas Lekavičius ir Martynas Sajus po 2 taškus. Siimas-Sanderis Vene (7 min.) taškų nepelnė.

Pirmo rato dvikovą Kaune net 20 taškų skirtumu 75:55 laimėjo „Žalgiris“, kuris vėliau savo arenoje 75:73 dar palaužė ir Bambergo „Brose Baskets“ kolektyvą. Visgi tai – vienintelės mūsiškių pergalės TOP-16 etape.

Rungtynių eiga:

Kitas rungtynes Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai žais kitą penktadienį, kovo 25 dieną, namuose su Maskvos srities „Chimki“, kuriam pirmame rate neprilygo net 80:111.