„Barcelona“ tiesiog neįtikėtinai gerai pradėjo rungtynes – per pirmą kėlinį šeimininkai varžovams leido įmesti vos 4 taškus, kuomet patys pelnė 25 bei susikrovė net 21 taško persvarą (25:4).

Antro kėlinio pradžioje svečių deficitas siekė net 25 taškus (31:6).

Visgi čempionų titulą ginančios „Real“ žvaigždės nė nematė pasiduoti – per antrą ir trečią kėlinius svečiai sustygavo žaidimą bei lemiamame ketvirtyje likus žaisti kiek daugiau nei minutę išsiveržė į priekį (64:63).

Tačiau atsaką turėjo ir „Barcelona“ – likus žaisti 55 sekundes, Stratos Perperoglou pataikė abu baudos metimus ir suteikė katalonams 4 taškų persvarą (68:64).

Tas pats graikas pačioje mačo pabaigoje dar du kartus stojo prie baudų metimi linijos, pataikė 2 iš 4 metimų ir padidino savo komandos pranašumą iki 5 taškų (70:65).

„Real“ komanda po taiklių graiko metimų pelnyti taškų nesugebėjo, o rungtynių tašką padėjo Justinas Doellmanas, realizavęs abu baudos metimus (72:65).

J. Mačiuliui mačas Barselonoje buvo vienas prasčiausių šį sezoną – lietuvis per 18 minučių nepelnė nė taško (0/3 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, gavo bloką, kartą suklydo ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas -3 naudingumo balus.

Pirmame tarpusavio mače Madride taip pat triumfavo katalonai (87:86).

„Barcelona“: Stratos Perperoglou 20, Tomašas Satoransky 17, Justinas Doellmanas 11, Bradas Olesonas 7.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)