Baudų metimai. „Neptūno“ krepšininkai prie baudų metimo linijos pirmą kartą stojo tik trečio kėlinio pradžioje, kai baudų metimus tiksliai realizavo Martynas Mažeika. Tuo tarpu „Pieno žvaigždės“ trečiajame ketvirtyje sužaidus dvi su puse minutės privertė aikštelės šeimininkus taisykles pažeisti penkis kartus.

Spurtas. Trečio ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai kilo į šturmą ir po Jerai’aus Granto dėjimo sumažino atsilikimą iki minimumo (58:59). Prie to stipriai prisidėjo ir Vytautas Šarakauskas per ketvirtį pelnęs 8 taškus.

Atomazga. Paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis ėmėsi Pasvalio ekipos lyderis Derrickas Low, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimas. Jo metu sėkmingiau rungtyniavo aikštelės šeimininkai: po du taškus pelnė Jerai Grantas, keturis pridėjo Vytautas Šarakauskas, tritaškį pataikė Travisas Baderis. Tačiau svečiai kovėsi iki galo ir Derrickas Low dvitaškiu iš po krepšio sumažino atsilikimą (90:88). Baudų metimų „loterijoje“ geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie iškovojo pergalę 95:91.

„Neptūnas“: Travisas Baderis 17 (5/7 trit.), Danielis Ewingas 17, Martynas Mažeika 13, Vytautas Šarakauskas 13, Donatas Zavackas 12, Minduagas Girdžiūnas 10.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 23, Steponas Babrauskas 16, Žygimantas Skučas 14, Osvaldas Olisevičius 10, Andrejus Agafonovas 10.