Kibirkštis“ patyrė 7-ą nesėkmę per 23-iose rungtynes ir su 39-iais taškais rikiuojasi 3-ioje turnyro lentelės vietoje.

„Kibirkštis“ nesėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmų dešimties minučių atsiliko dviženkliu skirtumu (12:22). Antrame ketvirtyje po šalto dušo pabudusios vilnietės pradėjo rungtyniauti agresyviau ir ketvirtį laimėjo 2 taškų skirtumu (32:40).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino ir nei vienai komandai nepavyko diktuoti savo tempo, tačiau švieslentė rodė, kad „Kibirkšties“ komanda turi 8 taškų deficitą (50:58). Paskutines jėgas sukaupusios vilnietės ketvirto kėlinio pabaigoje buvo sumažinusios atsilikimą iki 4 taškų (69:73), tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko.

„Kibirkštis“ šiame mače, nors suklydo 10 kartų mažiau nei varžovės (13/23), tačiau daug prasčiau metė dvitaškius metimus (24/63, 38 proc. - 20/42, 48 proc.).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Justina Kraujūnaitė. Įžaidėja per 29 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Eglė Šniokaitė surinko 15 taškų (2/12 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4 per.), Shenita Landry – 14 (6/11 dvitaškiai, 9 atk. kam., 5 per. kam.), Daugilė Šarauskaitė – 12 (6 atk. kam., 3 blk.), Laura Juškaitė – 5, Vitalija Kaminskytė, Vita Gorobec, Dalia Donskichytė ir Agnė Bobinaitė - po 2, o Laurita Jūrčiūtė, Gabija Meškonytė ir Ieva Savickaitė taškų nepelnė.

„Sūduvos“ komandoje Iveta Šalkauskė pelnė 22 taškus, Sandra Baliutavičiūtė surinko 19, Neringa Skadaitė – 16, o Laura Svarytė pelnė 10 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

Paskutines reguliaraus sezono rungtynes „Kibirkštis“ žais šeštadienį (kovo 12 d.), kai namuose priims Klaipėdos „Fortūnos“ komandą.

Dvidešimtą pergalę iškovojo ir Utenos „Utena“ (20 pergalių ir 2 pralaimėjimai), 88:60 sutriuškinusi Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“. Trečiame susitikime Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės 71:61 nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“.

Utenos „Utena“ – Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ 88:60 (22:15, 19:9, 26:11, 21:25).

„Utena“: Marina Solopova 25, Dalia Belickaitė 16, Laima Rickevičiūtė 10 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: Santa Okockytė 18, Rasa Žemantauskaitė 10, Ieva Prėskienytė 8 taškai.

Klaipėdos „Fortūna“ – Kauno „Aistės-LSU“ - 71:61
23:16, 19:16, 14:11, 15:18).

„Fortūna“: Justina Matuzonytė 31, Roberta Mizgerytė 14, Simona Dobrovolskytė 12 taškų.

„Aistės-LSU“: Ieva Stankevičiūtė 24, Gailė Kudžmaitytė 11, Goda Ziutelytė 10 taškų.