Čempionato lyderė Milano „Emporio Armani“ (16/6) komanda savų žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 94:90 (25:20, 13:19, 21:18, 20:22, 15:11) nukovė absoliučius autsaiderius Turino „Manital“ (7/18) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mantas Kalnietis žaidė tik 9 minutes, atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 1 naudingumo balą.

„Emporio Armani“: Krunoslavas Simonas 19 (7 rez. perd.), Oliveris Lafayette'as 18, Rakimas Sandersas 16, Jamelas McLeanas 14 taškų.

„Manital“: DJ White'as 23 (11 atk. kam.), Stefano Mancinelli ir Christianas Eyenga po 15, Jerome'as Dysonas 14, Ndudi Ebi 12 taškų.

Simas Jasaitis

O štai Kapo di Orlando „Betaland“ (8/14) ekipa su Simu Jasaičiu išvykoje 73:74 (18:8, 17:24, 24:20, 14:22) pralaimėjo Kremono „Vanoli“ (15/7) komandai.

33-ejų lietuvis mačą taip pat pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 30 minučių. Tiesa, per šį laiką jis surinko tik 4 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), 1 atkovotą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, 3 klaidas, 2 asmenines ir 1 išprovokuotą pražangą bei 0 naudingumo balų.

„Vanoli“: Tyrusas McGee 23, Nikola Dragovičius 13, Markelis Starksas ir Elstonas Turneris po 8 taškus.

„Betaland“: Ryanas Boatrightas 21, Laurence'as Bowersas 13, Keatonas Nankivilas 9, Vojislavas Stojanovičius 8 taškai.

Benas Veikalas

Avelino „Sidigas“ (14/8) klubas su Benu Veikalu namuose 81:77 (23:20, 19:16, 19:12, 20:29) įveikė „Acqua Vitasnella“ (9/13) ekipą.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 2 taškus, sugriebė 4 kamuolius ir kartą prasižengė. Per 15 žaidimo minučių jis pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei prametė visus 3 tritaškius.

Tautvydas Lydeka (kklietkabelis.lt nuotr.)

Nesėkmę patyrė Tautvydo Lydekos atstovaujama Pezaro „Consultinvest“ (7/14) komanda, kuri svečiuose 76:81 (21:19, 28:19, 17:22, 10:21) turėjo pripažinti Brindisio „Enel“ (11/11) krepšininkų pranašumą.

Lydeka per 23 minutes surinko 8 taškus (1/2 dvit., 6/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, dukart suklydo, išprovokavo 5 pražangas, išnaudojo pražangų limitą bei surinko 9 naudingumo balus.