Evaldas Žabas nugalėtojams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 8 (1 – puolime) ir perėmė 3 kamuolius, 3 sykius suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 39 su puse minutės (39:25) jis pataikė 1 tritaškį iš 5, 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

Karolio Petrukonio sąskaitoje – 10 taškų, 3 po krepšiais atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir pražanga. Per 13 su puse minutės (13:18) jis pataikė 1 dvitaškį iš 5 bei realizavo 8 baudų metimus iš 9.

Devynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantys Talino „BC Kalev-Cramo“ (16/0) krepšininkai.

Vienuoliktą nesėkmę 21-osie rungtynėse patyrė Pernu „Pärnu Sadam“ (10/11) klubas su Pauliumi Petrilevičiumi, savo aikštėje 68:69 (19:15, 14:11, 13:21, 22:22) nusileidęs trečiojoje pozicijoje esančiai Raplos „Avis“ (14/8) komandai.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 10 taškų, atkovojo 10 (2 – puolime) kamuolių, dusyk suklydo ir 4 kartus prasižengė. Per 36 žaidimo minutes (36:06) P. Petrilevičius pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei 4 baudų metimus iš 5.

Dominyko Milkos Talino „TLÜ-Kalev“ (12/8) ekipa užima ketvirtą vietą.