Nors „Fenerbahce“ laimėjo vienintelį trečią kėlinį, būtent jame turkai ir susikrovė persvarą – šeimininkai varžovams leido pelnyti vos 6 taškus, o patys įmetė net 24.

„Fenerbahce“ į pergalę vedė įspūdingas rungtynes sužaidęs Luigi Datome. Italas per 39 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 29 naudingumo balus.

E grupėje „Fenerbahce“ tvirtai žygiuoja pirmoje vietoje. Tuo metu „Crvena Zvezda“ rikiuojasi ketvirta.

„Fenerbahce“: Luigi Datome 27 (29 naud. bal.), Bogdanas Bogdanovičius 16 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Janas Vesely 10, Ekpe Udohas 9.

„Crvena Zvezda“: Maikas Zirbesas 11 (7 atk. kam.), Marko Simonovičius ir Tarence‘as Kinsey po 10, Quincy Milleris 9, Vasilije Mičičius 7.

Kiti rezultatai:

Pirėjo „Olympiakos“ – Vitorijos „Laboral Kutxa“ – 82:68 (19:16, 25:14, 19:17, 19:21)