„Lietkabeliui“ pergalę garantavo neįtikėtinai gerai sužaistas lemiamas ketvirtis. Kazio Maksvyčio auklėtiniai šeimininkams leido įmesti vos 4 taškus, kuomet patys pelnė net 25 bei užsitikrino pergalę.

Nugalėtojų gretose debiutavo Vilniaus „Lietuvos ryto“ panevėžiečiams paskolintas Ž. Janavičius. Įžaidėjas aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Atsakomasis mačas vyks kovo 9 dieną Panevėžyje.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus ir Ernestas Ežerskis po 12, Simonas Kymantas ir Darius Gvezdauskas po 8.

„Lietkabelis“: Mile Iličius 23 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Valdas Vasylius 13, Julius Kazakauskas 10, Jurica Žuža ir Arnas Labuckas (11 atk. kam.) po 8.

Tuo metu kitame ketvirtfinalio mače pralaimėjimą patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Ji namie 71:81 (14:31, 9:20, 22:15, 26:15) nusileido Valmieros „Ordo“ krepšininkams.

Po dviejų kėlinių pasvaliečiai pralaimėjo net 23:51, tačiau antroje rungtynių pusėje susikaupė ir kiek sumažino deficitą (71:81).

Atsakomasis mačas Valmieroje vyks kovo 9 dieną.

„Ordo“: Armandas Škele 20 (12 atk. kam.), Aigaras Škele ir Lauris Blausas po 16, Janis Kaufmanis ir Davis Rozitis po 6.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)