Starto penkete 28 minutes žaidusio lietuvio sąskaitoje – 3 taškai (1 tritaškis iš 3, 0 dvitaškių iš 3), gynyboje atkovotas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir pražanga.

Ketvirtą vietą užimanti Avelino „Sidigas“ (13/8) komanda su Benu Veikalu svečiuose 95:94 (34:28, 19:22, 24:30, 18:14) privertė pasiduoti aštuntoje pozicijoje esančią Sasario „Banco di Sardegna“ (11/10) ekipą.

Lietuvos krepšininkas į varžovų krepšį įmetė 5 taškus, gynyboje sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų, tačiau sykį prasižengė. Per 15 žaidimo minučių jis pataikė vienintelį tritaškį ir 1 dvitaškį iš 2.

Į dvyliktą vietą pakilo Ovidijaus Varanausko atstovaujamas Varezės „Openjobmetis“ (8/13) klubas, išvykoje 84:72 (28:14, 16:25, 22:17, 18:16) nugalėjęs autsaiderius Turino „Manital“ (6/15) krepšininkus.

Vos 3 minutes rungtyniavęs lietuvis pasižymėjo tašku, realizavęs 1 baudos metimą iš 2.

Į tryliktą vietą pakilo Kapo d'Orlando „Betaland“ (8/13) ekipa su Simu Jasaičiu, namuose 65:59 (18:24, 19:15, 13:9, 15:11) įveikusi dešimtoje pozicijoje esančią Kazertos „Pasta Reggia“ (9/11) komandą.

Starto penkete mačą pradėjęs ir 25 minutes žaidęs lietuvis aikštelės šeimininkams pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė. S. Jasaitis pataikė 1 tritaškį iš 6 ir abu dvitaškius metimus.

Antrą vietą Italijos krepšinio pirmenybėse užima Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (15/6) klubas su traumą besigydančiu Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu, o Tautvydas Lydeka ir Pezaro „Consultinvest“ (7/13) komanda – keturioliktoje pozicijoje.