Traumuotas D. Lavrinovičius aikštėje nepasirodė, o R. Kaukėnas į nugalėtojų krepšį įmetė 12 taškų ir rezultatyvumu savo ekipoje nusileido tik Achilei Polonarai (15 tšk.) ir Amedeo Della Vallei (13 taškų).

Per 28 žaidimo minutes gynėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus. Be to jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs B. Veikalas pelnė 21 tašką, atkovojo 3 kamuolius, dusyk suklydo ir triskart prasižengė. Per 24 žaidimo minutes lietuvis pataikė 4 tritaškius iš 5, visus 4 dvitaškius ir vienintelį baudos metimą.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Joe Raglandas, 17 – Jamesas Nunnaly, 10 – Ivanas Buva.

Avelino „Sidigas“ krepšininkai šeštadienį pusfinalyje žais su Trento „Dolomiti Energia“ ekipa, kuri kitame ketvirtfinalio mače 81:74 (17:15, 20:24, 26:10, 18:25) palaužė Pistojos „Giorgio Tesi Group“ penketuko pasipriešinimą.

Dar viena pusfinalio dalyve tapo Kremonos „Vanoli“ komanda, po pratęsimo 97:89 (20:23, 14:6, 15:27, 28:21, 20:12) įveikusi šalies čempionus bei praėjusių metų taurės laimėtojus Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus.

Kremonos ekipos varžovai pusfinalyje paaiškės po ketvirtojo ketvirtfinalio mačo, kuriame Manto Kalniečio Milano „EA7 Emporio Armani“ klubas žais su Venecijos „Umana“ komanda.