Gimtadienis. „Trenerio gimtadienis. Norėjome padaryti dovaną ir ją įteikėme“, – po rungtynių sakė „Vytauto“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis.

Pirmadienį Virginijus Šeškus švenčia 49-ąjį gimtadienį. Prieš pat rungtynes strategas sulaukė gausių Prienuose susirinkusių sirgalių sveikinimų. Gėles priėmusiam V. Šeškui žiūrovai plojo atsistoję.

Sugrįžimas. Po mėnesio pertraukos į aikštę grįžo „Vytauto“ įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas. Traumą išsigydęs rezultatyviausias „Tete-a-Tete Casino-LKL“ žaidėjas dar nebuvo toks, koks iki traumos, bet lemiamu metu laikė rankose žaidimo vadžias. Per 25 minutes gynėjas pelnė 5 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Lūžis. Viso susitikimo metu kova vyko taškas į tašką. Lūžis įvyko ketvirto kėlinio pradžioje. Panevėžiečiai tris minutes nesukrapštė nė taško, o Dainiaus Šalengos ir Pauliaus Ivanausko tritaškių įkvėpti aikštės šeimininkai likus žaisti 4 minutes pabėgo į priekį 73:63.

„Lietkabelis“ nepasidavė ir paskutinė minutė galėjo prasidėti „Vytautui“ pirmaujant tik per vieną ataką, tačiau Valdas Vasylius prametė antrąją baudą, o kitoje aikštės pusėje gniuždantį tritaškį pataikė Laimonas Kisielius (81:74).

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 18, Vytautas Šulskis 15, Vaidas Čepukaitis 14 (8 atk. kam.), Dainius Šalenga 13, Paulius Ivanauskas 11 taškų.

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 27, Jermaine’as Love 12, Valdas Vasylius 11 (5 rez. perd.), Jurica Žuža 9 taškai.