Epidemija. Gripo epidemija išguldė „Juventus“ komandą. Dėl ligos ekipai negalėjo vadovauti vyriausiasis treneris Antanas Sireika. Tik pakilęs iš patalo auklėtiniams vadovavo Žydrūnas Urbonas, nes kitaip „Juventus“ rungtynėse būtų likę be trenerių. Negana to, keturi „Juventus“ krepšininkai rungtyniavo nepaisydami aukštos temperatūros.

Spurtas. Kaip gripo epidemija netikėtai užklupo „Juventus“ klubą, taip „Pieno žvaigždės“ netikėtai kontratakavo Utenoje. Pirmo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ spurtavo ir atitrūko 14:5. Atsispyrę nuo sėkmingos rungtynių pradžios pasvaliečiai nesustojo ir pirmąjį kėlinį laimėjo 28:13.

Kova. „Juventus“ nepasidavė ir buvo sumažinęs skirtumas iki 38:44, tačiau antrojo kėlinio pabaigą sugadino penki Derricko Low taškai iš eilės (38:49).

Gaudynės. Uteniškiai po pertraukos bandė pavyti svečius, tačiau daugiausiai, ką pavyko padaryti – priartėti iki 3 taškų (56:59). „Pieno žvaigždės“ atlaikė „Juventus“ išpuolius ir išsaugojo pergalę savo rankose.

Taiklumas. „Pieno žvaigždės“ Utenoje atakavo pavyzdiniu taiklumu. Dvitaškius metė 61, tritaškius – 50, o baudų metimus – 87 proc. tikslumu.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 21, Ramone’as Moore’as 20, Steponas Babrauskas ir Giedrius Staniulis po 13, Žygimantas Skučas 12 taškų.

„Lietkabelis“: Egidijus Dimša 17, Martynas Linkevičius ir Rolandas Alijevas po 13, Arminas Urbutis 12, Spenceris Butterfieldas 11 taškų.