Likus žaisti 3 minutes „Brose Baskets“ pirmavo net 14 taškų skirtumu (68:54), tačiau katalonai mačo pabaigoje sugebėjo savo deficitą gerokai sušvelninti, nors dėl pergalės pakovoti jiems jau nebepavyko.

Mačo pabaiga tapo tikru minutės pertraukėlių karu tarp abiejų ekipų trenerių, tačiau įtakos galutiniam rezultatui tai nebeturėjo.

Vokietijos ekipa taikliau metė tritaškius, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 35-32 ir per 40 min. prarado tik 8 kamuolius, o katalonai suklydo 11 sykių. Pagal bendrą naudingumo koeficientą Bambergo krepšininkai varžovus pranoko 89-74.

Šeimininkus į priekį vedė latvis Janis Strelniekas, įmetęs 16 taškų. 15 pridėjo Darius Milleris, 11-a – Danielis Theisas, 9-is – Nicolo Melli.

„Barcelonos“ gretose išsiskyrė: Justinas Doellmanas 19, Pau Ribas ir Alexas Abrinesas po 10, Tomaš Satoransky 8 taškai.