Itin dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse prireikė netgi ir pratęsimo, per kurį sveiką kailį išnešti pavyko didžiąją mačo dalį iniciatyvą šeimininkams diktavusiems svečiams iš baskų krašto – 81:78 (13:15, 18:14, 20:15, 19:26, 11:8).

Sužaidus 30 min. „Laboral Kutxa“ ekipa pirmavo 51:44, tačiau ketvirtajame svečių laukė tikras kataloniškas pragaras. „Barsa“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir, likus žaisti 1 min. 6 sek., Shane'as Lawalis dvitaškiu šeimininkus išvedė į priekį (68:67). Netrukus svečių padėtis dar labiau komplikavosi, nes Pau Ribas pataikė dar vieną dvitaškį (70:67), tačiau Fortūna šį sykį buvo baskų pusėje.

Likus 11 sek., po netaiklaus Ioannio Bourousio tritaškio, kamuolys atsidūrė Dariuso Adamso rankose, kuris pakartotiniu tolimu metimu išplėšė pratęsimą.

Jo metu psichologinę pusiausvyrą vėl atgavusi Vitorijos komanda pergalės iš rankų nebeišleido.

„Laboral Kutxa“: Ioannis Bourousis 24 (8 atk. kam.), Dariusas Adamsas 17, Tornike Šengelija 11, Jaka Blažičius 10 taškų.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 21, Stratos Perperoglou 10, Tomašas Satoransky 8, Bradas Olesonas 8 taškų.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)