M. Kuzminskas šiose rungtynėse ant parketo praleido 25 min., pelnė 16 taškų (pataikė 4/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 17 naudingumo balų, tačiau lemiamomis ketvirtojo kėlinio minutėmis puolėjas J. Plazos sprendimu sėdėjo ant atsarginių suolo.

Trečiajame kėlinyje lietuvis pataikė du tritaškius iš eilės, o keletą užbaigė sau būdingais firminiais dėjimais.

Vienas iš M. Kuzminsko dėjimų:

Permainingose ir įtemptose rungtynėse abi komandos koja kojon žengė iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio. 34 min. „Unicaja“ atsiliko tik 1 tašku (73:74), tačiau tuomet šeimininkų puolimas visiškai sustojo. Per likusį laiką J. Plazos auklėtiniai sugebėjo pataikyti vos 1 dvitaškį, o varžovų puolimo mašina veikė kur kas geriau ir nutolo nuo varžovų.

Vaizdą iš šalies M. Kuzminskas stebėjo paskutines 4 rungtynių minutes.

Kaip ir lietuvis, 16 taškų pralaimėjusiems surinko Richardas Hendrixas, rungtynių pabaigoje skausmingai pasisukęs čiurną.

Pažymėtina, kad pastaruoju metu J. Plazos vadovavimas Malagos komandai sulaukia vis daugiau kritikos. Ypač daug strėlių į kataloną susmigo po fiasko Ispanijoje – viena iš turtingiausių šalies komandų nesugebėjo patekti į šalies Karaliaus taurės turnyrą.

„Unicaja“: M. Kuzminskas 16, R. Hendrixas 16, DeMarcusas Nelsonas 11, Carlosas Suarezas 10, Nemanja Nedovičius 8 taškai.

„Anadolu Efes“: Jaysonas Grangeris 22, Jonas Diebleris 16, Cedi Osmanas 10, Derrickas Brownas 9 taškai.

Kitose grupės rungtynėse įsibėgėjusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/2) namuose 80:66 (33:21, 17:16, 17:17, 13:12) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/3) krepšininkus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 24 taškus pelnęs Quincy Milleris, 19 taškų prie pergalės pridėjo Tarrence'as Kinsey.

Pralaimėjusiems 22 taškus surinko Anthony Randolphas, 16 – Malcolmas Delaney.

Išvengti netikėto pralaimėjimo pavyko Atėnų „Panathinaikos“ (2/3) komandai, kuri namuose po itin atkaklios kovos 82:79 (16:21, 26:17, 21:20, 19:21) nugalėjo Stambulo „Darussafaka“ (0/5) krepšininkus.

Nugalėtojams 14 taškų surinko Nickas Calathesas, o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 26 taškus pelnęs Jamonas Gordonas.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)