CSKA žaidėjai nuo varžovų pabėgo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 19 taškų persvarą ir ilsėtis prieš ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 55:34. Antroje mačo dalyje niekas nepasikeitė. Maskviečiai ramiai išsaugojo susikrautą persvarą ir bent jau laikinai kyla į pirmąją F grupės turnyro lentelės vietą.

Didžiausias CSKA pranašumas šiose rungtynėse buvo labai įtikinamai – 36-23 laimėta kova po lenta. Visgi geriausiai bendrą skirtumą tarp komandų atspindi naudingumo koeficientas, pagal kurį maskviečiai svečius pranoko 112-60.

Rezultatyviausias CSKA gretose buvo 19 taškų pelnęs Nando De Colo, ant parketo sugrįžęs po čiurnos traumos ir rungtyniavęs tik 21 min. 14 taškų pridėjo Milošas Teodosičius, 10 – Joelis Freelandas.

„Brose Baskets“ 12 taškų pelnė Nikos Zisis, po 11 – Bradley Wanamakeris ir Elias Harrisas.

Ateinančią savaitę CSKA išvykoje susirems su Kauno „Žalgiriu“, o „Brose Baskets“ namie priims „Barcelona“ krepšininkus.

Tuo metu E grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce“ (5/0) namuose 86:73 (27:12, 13:21, 22:28, 24:12) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ (2/3) krepšininkus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 19 taškų pelnęs Luigi Datome, 17 taškų surinko Ekpe Udohas. Pralaimėjusiems po 13 taškų surinko Jamesas White'as ir Miro Bilanas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)