„Pieno žvaigždėms“ pergalę padovanojo Ramone‘as Moore‘as. Likus žaisti 6 sekundėms, amerikietis išprovokavo pražangą bei stojęs prie baudų metimo linijos išvedė svečius į priekį (84:82).

„Cibona“ krepšininkai dar bandė gelbėtis, tačiau Filipo Kruslino tritaškis buvo blokuotas.

Nugalėję Zagrebo komandą ir atsilyginę už pralaimėjimą pirmame tarpusavio mače, pasvaliečiai išsaugoto viltis patekti į kitą FIBA Europos taurės etapą.

„Cibona“: Filipas Kruslinas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Ante Žižičius (10 atk. kam.) po 19, Nikas Slavica 17, Jamesas Florence‘as 14.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Afganovas 19 (7 atk. kam.), Ramone‘as Moore‘as 18 (8 atk. kam.), Derrickas Low 13, Osvaldas Olisevičius 10.

Pergalę per pratęsimą FIBA Europos taurės rungtynėse iškovojo ir kita Lietuvos komanda. Utenos „Juventus“ (3/2) išvykoje 93:81 (20:19, 13:18, 27:20, 12:15, 21:9) palaužė Orhuso „Bakken Bears“ (0/5) ekipą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių, varžovai pelnė 2 taškus ir išlygino rezultatą (72:72). „Juventus“ dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau Rolandas Alijevas du kartus prametė iš po krepšio.

Tačiau pratęsime jau dominavo Utenos komanda – pirmiausia R. Alijevas smeigė tritaškį, o netrukus Spenceris Butterfieldas pridėjo dar 5 taškus iš eilės ir „Juventus“ susikrovė 5 taškų persvarą (80:75), kuri iki finalinio švilpuko išaugo iki 8 (93:81).

„Bakken Bears“: Darko Jukičius 18, Shawnas Gloveris 17, Michelis Dioufas 15 (9 atk. kam.), Carlesas Bivia 11.

„Juventus“: Spenceris Butterfieldas 23 (5/13 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam.),, Laurynas Samėnas 17, Arminas Urbutis 14, Edgaras Želionis 12 (10 atk. kam.), Chavaughnas Lewisas 10, Egidijus Dimša 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)