Pirmasis kėlinys uostamiesčio ekipai nieko blogo nežadėjo – po pirmų dešimties minučių ji pirmavo 8 taškais (24:16). Bet tuomet klaipėdiečiai ėmė buksuoti puolime ir per kitus du ketvirčius surinko vos dviem taškais daugiau nei per pirmąjį ir intriga sugrįžo (50:49).

Pergalės galimybę užčiuopę Gedimino Petrausko auklėtiniai į ją įsikabino taip stipriai, kad po finalinio teisėjo švilpuko į rūbinę nužygiavo aukštai pakeltomis galvomis – 73:68.

„Neptūnas“: Arvydas Šikšnius 16, Travisas Baderis 14, Trentas Plaistedas ir Gilvydas Biruta po 8, Jerai Grantas 7 taškai.

„Šiauliai“: Cameronas Ayersas 16, Artūras Jomantas 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), Karolis Guščikas 11, Davidas Dudzinskis 10 taškų.

Paskutinėse vakaro rungtynėse akis į akį stojo du autsaideriai – Alytaus „Dzūkija“ (5/16) ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6/14). Šį kartą pergale džiaugėsi pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantys alytiškiai – 75:71 (19:14, 21:14, 17:24, 18:19).

Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė 2 taškai (73:71). Steponas Babrauskas perėmė kamuolį, tačiau greitame puolime jo tritaškis skriejo pro šalį. Likus žaisti 11 sekundžių Osvaldas Mačernis prie dzūkų persvaros pridėjo dvitaškį, o lemiamos atakos metu du pasvaliečių metimai skriejo pro šalį.

„Dzūkija“: Jeffrey Robinsonas 18, Giedrius Gustas 15, Tadas Rinkūnas 11, Osvaldas Mačernis 10, Tomas Urbonas 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 23, Ramone'as Moore’as, Andrijus Agafonovas ir Steponas Babrauskas po 11 taškų.