Mačą šeimininkai pradėjo itin vangiai puldami, o energija tryškę prieniškiai tradiciškai startavo itin galingai ir po pirmo kėlinio buvo priekyje (20:12). Tiesa, iki pertraukos krepšį „atrišę“ sostinės ekipos nariai apmažino deficitą – 40:45.

Trečiame kėlinyje „Lietuvos rytas“ bandė truktelėti į priekį (62:53), bet menku jų atsipalaidavimu pasinaudoję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai tolimų šūvių dėka vėl kvėpavo varžovams į nugaras (65:62).

Lemiame ketvirtyje intriga vis dar išsilaikė, o po Domanto Šeškaus tritaškio „Vytautas“ jau buvo priekyje (76:73). Bet tuomet T. Pačėso auklėtiniai atsakė spurtu 11:0 – prie jo daugiausiai prisidėjo du tolimus metimus pataikęs Rokas Giedraitis (84:76). Per likusį laiką prieniškiai stebuklo nebesukūrė – 93:84.

Vilniečiai šiame mače pataikė 13 tritaškių iš 30 bandymų (43%), o prieniškiai – 10 iš 30 (33%).

Verta pažymėti, kad šįkart Virginijus Šeškus negalėjo remtis dviem savo pagrindiniais žaidėjais – Šarūnu Vasiliausku ir Gyčiu Sirutavičiumi. Iki tol vykusiose akistatose „Lietuvos rytas“ pergales šventė rezultatais 81:74 ir 89:79.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 21, Rokas Giedraitis (4/5 trit.) ir Antanas Kavaliauskas po 16 (8 atk. kam.), Kendrickas Brownas 13, Artūras Gudaitis 9 taškai.

„Vytautas“: Vilmantas Dilys 21 (3/12 trit.), Domantas Šeškus 19, Vytautas Šulskis 16 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 14 (6 rez. perd.), Dainius Šalenga 10 taškų.

Kitose vakaro rungtynėse Utenos „Juventus“ (11/10) nutraukė įsibėgėjusio Panevėžio „Lietkabelio“ (9/12) žygį. Antano Sireikos auklėtiniai svečius iš Šiaurės namuose pranoko 84:70 (21:16, 17:18, 22:23, 24:13).

Iki šios akistatos K. Maksvyčio vadovaujama ekipa buvo laimėjusi 7 iš pastarųjų 9 rungtynių, tarp jų – ir dvikovą su „Lietuvos rytu. Dvi nesėkmes panevėžiečiai buvo patyrę tik prieš tuos pačius vilniečius ir Kauno „Žalgirį“.

Vis tik uteniškių šiame sezone „Lietkabelis“ dar nėra įveikęs. Abi ankstesnės dvikovos buvo pralaimėtos 63:80 ir 68:70.

„Juventus“: Spenceris Butterfieldas 21 (13 atk. kam.), Egidijus Dimša 18, Edgaras Želionis 15, Chavaughnas Lewisas 12 (7 rez. perd.), Arminas Urbutis 10 taškų.

„Lietkabelis“: Mantas Kazonas 12, Artūras Valeika 9, Jermaine'as Love'as ir Simas Buterlevičius po 8, Valdas Vasylius 7 taškai.