Mačo didvyriu tapo Dontaye Draperis, pataikęs du itin svarbius tritaškius. Kai rezultatas buvo lygus 64:64 kroatas taikliai švystelėjo ir aikštelės krašto, o likus žaisti 1:10 min. – iš 8 metrų ir dar tiksint paskutinėms atakos sekundėms (70:64).

Nepadėjo net ir Aleksandro Djordjevičiaus paprašyta minutės pertraukėlė: per likusį laiką laiką D. Draperis ir Malcolmas Delaney iš toli pataikė dar po kartą ir Graikijos vicečempionus namo išsiuntė su devynių taškų deficitu – 76:67.

Iš viso šiame mače „Lokomotiv“ pataikė net 13 tritaškių iš 26 bandymų – tai net 50% taiklumas. O „Panathinaikos“ iš toli metė taip pat 26 kartus, bet tikslą pasiekė tik 9 metimai (34%).

„Lokomotiv“: Dontaye Draperis 20 (6/8 trit.), Malcolmas Delaney 14 (6 rez. perd.), Anthony Randolphas 11, Andrejus Zubkovas 9, Ryanas Broekhoffas 8 taškai.

„Panathinaikos“: Jamesas Feldeine'as 13 (5 rez. perd.), Antonis Fotsis ir Vladimiras Jankovičius po 12, Miroslavas Raduljica 11, Dimitris Diamantidis 7 taškai.

Kitose šios grupės rungtynėse užfiksuotas netikėtas rezultatas. Zagrebo „Cedevita“ (2/2) krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje 84:80 (24:20, 23:27, 18:12, 19:21) sugebėjo parklupdyti Stambulo „Anadolou Efes“ (2/2) komandą.

„Cedevita“: Marko Arapovičius ir Miro Bilanas po 16, Franas Pilepičius ir Luka Babičius (10 atk. kam.) po 12, Jacobas Pullenas 11 taškų.

„Anadolou Efes“: Derrickas Brownas 17, Dario Šaričius 16, Thomasas Heurtelis 12 (10 rez. perd.), Jonas Diebleris 9 taškai.