Pirmieji du rungtynių kėliniai – tikri linksmieji kalneliai. Nors situaciją kontroliavo ir visą laiką priekyje buvo „Emporio Armani“, klaipėdiečiai vis sugebėdavo sumažinti atsilikimą.

Antro kėlinio viduryje buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Oliveris Lafayette įmetė dvitaškį su pražanga bei padidino šeimininkų persvarą iki aštuonių taškų (33:25). Visgi netrukus Arvydas Šikšnius pelnė du taškus, Travisas Baderis pridėjo tritaškį ir „Neptūnas“ sumažino deficitą iki trijų taškų (30:33).

Vis dėlto kėlinio pabaigoje „Neptūnas“ vėl krito į duobę ir prieš didžiąją pertrauką varžovams leido atsiplėšti devynių taškų persvara (41:32).

„Neptūnas“ įspūdingai pradėjo trečią ketvirtį – klaipėdiečiai surengė 7:0 spurtą bei per tris minutes išlygino rezultatą (41:41). Po kelių akimirkų Arvydas Šikšnius pelnė savo septintą tašką kėlinyje bei po ilgos pertraukos išvedė „Neptūną“ į priekį (46:44).

Visgi „Neptūnas“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje – jo pradžioje klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 2:10 bei paleido varžovus į priekį 65:56.

Po Donato Zavacko tritaškio „Neptūnas“ dar buvo sumažinęs deficitą (64:69), tačiau tada varžovai atsakė penkiais taškais iš eilės ir pražudė visas klaipėdiečių viltis iškovoti pergalę (79:71).

Šiame mače „Neptūnas“ vertėsi be ranką susilaužusio Mindaugo Girdžiūno. Tuo metu „Emporio Armani“ gretose nežaidė klubo lyderis Alessandro Gentile bei Stanko Baračas.

„Emporio Armani“: Jamelas McLeanas (9 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Krunoslavas Simonas (20 naud. bal.) po 15, Milanas Mačvanas 13, Bruno Cerela ir Oliveris Lafayette po 11, Andrea Cinciarini 8.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 15 (12 atk. kam., 29 naud. bal.), Donatas Zavackas (21 naud. bal.) ir Danielis Ewingas po 14, Martynas Mažeika 10, Arvydas Šikšnius 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (105)