J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 27 minutes, pelnė 6 taškus ir atkovojo net 12 kamuolių po krepšiais. Mūsiškio taiklumas šįkart buvo prastokas - 3 dvitaškiai iš 11. Uteniškis dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nugalėtojų, kurie iškovojo penktą pergalę iš eilės ir pasiekė sezono rekordą, gretose sunkiai sulaikomi buvo abu lyderiai - Kyle'as Lowry pelnė 31, o DeMaras DeRozanas - 30 taškų. Jiems neblogai puolime talkino Patrickas Pattersonas ir Terrence'as Rossas, surinkę po 12 taškų.

Tiesioginis J. Valančiūno oponentas Brookas Lopezas įmetė net 29 taškus ir sugriebė 10 kamuolių po krepšiais, tačiau Bruklino krepšininkai patyrė jau 31-ą nesėkmę šiame NBA čempionate, trečią iš eilės ir aštuntą per devynerias pastarąsias rungtynes.

Susitikimas vyko atkakliai - 8 kartus keitėsi pirmaujanti komanda, o 11 sykių rezultatas buvo lygus. Toronto klubas kiek atitrūko 103:98 likus 5:48 min. iki ketvirto kėlinio, kurį laimėjo 31:13, pabaigos. Likus 3:34 min. aikštės šeimininkai pirmavo jau įtikinamai 108:98.

Antrą vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Toronto klubas kitas NBA lygos reguliaraus sezono rungtynes trečiadienį namuose žais su Bostono „Celtics“ krepšininkais.

Toronto „Raptors“ (26/15) Bruklino „Nets“ (11/31) 112:100 (19:29, 33:20, 29:35, 31:16).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 31 (40 min., 8 rez. perdav., 3/4 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai, 4/6 baudos), DeMaras DeRozanas 30 (34 min., 5 rez. perdav., 12/23 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/8 baudos), Patrickas Pattersonas ir Terrence Rossas (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai) po 12, Jamesas Johnsonas 8, Bismackas Biyombo 7 (Zairas, 5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 6 (27 min., 12 atk. kam., 3/11 dvitaškiai, 2 rez. perdav., 1 per. kam., 1 blk., 1 klaid., 3 pražang.), argentinietis Luisas Scola 4, kanadietis Cory Josephas 2 taškai.

„Nets“: Brookas Lopezas 29 (38 min., 10 atk. kam., 13/22 dvitaškiai, 3/5 baudos), Joe Johnsonas 22 (7 rez. perdav.), Donaldas Sloanas 13 (8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11 (9 atk. kam.), kroatas Bojanas Bogdanovičius 9, Shane'as Larkinas 8, Wayne'as Ellingtonas 4, Willie Reedas ir Markelis Brownas po 2 taškus. Italas Andrea Bargnani (trauma) ir rusas Sergejus Karasiovas (trenerio sprendimas) nežaidė.

Hjustono „Rockets“ klubas, kuriam dėl nugaros skausmų vis dar negali padėti Lietuvos rinktinės puolėjas Donatas Motiejūnas, išvykoje po pratęsimo 132:140 (21:33, 31:26, 28:35, 42:28, 10:18) pralaimėjo Los Andželo „Clippers“ komandai ir patyrė 21-ą nesėkmę šį sezoną. Hjustono ekipos neišgelbėjo net puikus Dwighto Howardo žaidimas - 36 taškai ir 26 atkovotų kamuolių.

Tarp „Clippers“, kurie įsirašė 27-ą pergalę, išsiskyrė J. J. Redickas (40 tšk.) ir Chrisas Paulas (28 tšk. ir 12 rez. perdav.).

Los Andželo „Clippers“ (27/16) Hjustono „Rockets“ (22/21) 140:132 (33:21, 26:31, 35:28, 28:42, 18:10) po pratęsimo

„Clippers“: J. J. Redickas 40 (2/7 dvitaškiai, 9/12 tritaškiai, 9/9 baudos), Chrisas Paulas 28 (12 rez. perdav.), Jamalas Crawfordas 17, DeAndre Jordanas 16 (15 atk. kam.), Paulas Pierce'as 12, Wesley Johnsonas 11, Cole'as Aldrichas 8, kamerūnietis Lucas Richardas Mbah a Moute 5, Austinas Riversas 3, argentinietis Pablo Prigioni 0 taškų (10 min.).

„Rockets“: Dwightas Howardas 36 (45 min., 26 atk. kam., 11/16 dvitaškiai, 14/18 baudos), Marcusas Thorntonas 23, Jamesas Hardenas 20 (40 min., 3/5 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 8/13 baudos), Trevoras Ariza 18, Terrence'as Jones 10, Corey Breweris 8, Clintas Capela ir Jasonas Terry po 7, Montrezlas Harrellas 2, buvęs žalgirietis Ty Lawsonas 1 (23 min.), Patrickas Beverley 0 taškų (16 min.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)