Puiki pradžia. Nuo pat pirmųjų mačo minučių naudingiau rungtyniavę panevėžiečiai prieš antrąjį ketvirtį susikrovė 9 taškų pranašumą (13:22).

Spurtas. Klaipėdos krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 (20:22), tačiau į priekį išsiveržė tik likus dviems minutėms iki ilgosios pertraukos (34:33). Po dviejų kėlinių – 39:38

Dvitaškiai. Verta pažymėti, jog daugiau nei pusę pirmosios rungtynių dalies atsilikęs „Neptūnas“ iš dviejų taškų zonos atakavo net 71% taiklumu, kai tuo metu „Lietkabelis“ vos 38% taiklumu.

Baudų metimai. Panevėžio miesto ekipa per pirmąsias 20 minučių metė net dvigubai daugiau baudų metimų – 12 (83% taiklumas) prieš 6 (50% taiklumas).

Perimti kamuoliai. „Neptūnas“ perėmė du kartus daugiau kamuolių nei svečiai – 6 prieš 3, tačiau padarė dviem klaidomis daugiau – 9 prieš 7.

Trečiasis kėlinys. Nors „Lietkabelis“ po dviejų kėlinių turėjo minimalų deficitą, tačiau prieš paskutinį ketvirtį jau pirmavo 5 taškais (52:57).

„Neptūnas“: Jerai Grantas 14 (7 atk. kam.), Donatas Zavackas 10, Mindaugas Girdžiūnas ir Vytautas Šarakauskas po 7, Danielis Ewingas, Martynas Mažeika ir Trentas Plaistedas (9 atk. kam.) po 6 taškus.

„Lietkabelis“: Simas Buterlevičius 21, Julius Kazakauskas 15, Arnas Labuckas 11 (9 atk. kam.), Jurica Žuža 9, Brandisas Raley-Rossas 4 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)