Pusfinalyje „Kibirkšties“ lauks Marijampolės „Sūduvos“ barjeras.

„Kibirkšties“ komandą LKF ketvirtfinalyje palaikė ir trumpų atostogų į Lietuvą sugrįžęs Ankaros „TED Kolejliler“ klubo gynėjas Martynas Gecevičius, kurio tėvas Valdas yra Vilniaus klubo treneris.

Martynas Gecevičius ir Lina Stančiūtė

Šiame mače „Kibirkštis“ su varžovėmis iš Kauno lygiai žaidė tris kėlinius, tačiau paskutiniame ketvirtyje įjungė aukštesnę pavarą, suaktyvino gynybą, kėlinį laimėjo 24:7 ir šventė užtikrintą pergalę.

Sostinės klubo trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė leido ilgiau pailsėti pagrindinėms komandos žaidėjoms, o daugiau laiko aikštėje praleido tos, kurioms Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tenka mažiau rungtyniauti.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laurita Jurčiūtė. Gynėja per 21 minutę pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/6 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius.

Justina Kraujūnaitė pelnė 10 taškų (5 rez. per.), Shenita Landry (6 min., 4/5 dvitaškiai, 4 atk. kam.) ir Agnė Bobinaitė (2/3 tritaškiai) po 8, Laura Juškaitė – po 7 (6 atk. kam., 2 blk., 3 klaid.), Daugilė Šarauskaitė (4 blk.) ir Ieva Savickaitė (5 atk. kam.) - po 6, Eglė Šniokaitė – 5, Vita Gorobev (4 per. kam., 3 klaid.) ir Gabija Meškonytė (5 atk. kam.) - po 4, Vitalija Kaminskytė – 3, o Austėja Širšinaitytė taškų nepelnė.

„Aisčių-LSU“ komandoje Laura Želnytė pelnė 15 taškų (3/4 tritaškiai), o Goda Žiutelytė surinko 11 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau šeštadienį (sausio 16 d.), kai Lietuvos moterų krepšinio lygos mače susikaus su Kauno rajono „Sirenų“ ekipa.