Mačas prasidėjo atkaklia kova, o po 10 žaidimo minučių švieslentėje degė lygūs skaičiai (19:19). Antrame kėlinyje spurtuoti bandęs „Lietuvos rytas“ nusvilo po pertraukos, kuomet pristabdęs apsukas puolime prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 4 taškų deficitą (55:59).

Bet jame solidžiau atrodė ne išsigelbėti norėję vilniečiai, o panevėžiečiai – kraujo skonį pajutę Kazio Maksvyčio auklėtiniai dominavo tiek puolime, tiek gynyboje ir, laimėję kėlinį 16:10, pelnytai parklupdė sostinės komandą – 75:65.

Po šio mačo abi komandos išsaugojo turėtas pozicijas: „Lietuvos rytas“ žengia antras, „Lietkabelis“ – septintas. Kitą šeštadienį K. Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje susigrums su „Neptūnu“, o T. Pačėsas sekmadienį Vilniuje priims Kauno „Žalgirį“.

Iki tol „Lietuvos ryto“ žaidėjai T. Pačėsui „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate buvo padovanoję 5 pergales iš eilės.

„Lietkabelis“: Valdas Vasylius 17, Miljanas Pavkovičius 13 (5 rez. perd.), Artūras Valeika ir Jurica Žuža po 12, Jermaine'as Love'as 9, Arnas Labuckas 8 taškai.

„Lietuvos rytas“: Deividas Gailius 20 (8 atk. kam.), Adas Juškevičius 13, Antanas Kavaliauskas 9 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Julius Jucikas ir Gediminas Orelikas po 7 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (463)