Ketvirto kėlinio pradžioje Derrickas Brownas įmetė tritaškį ir „Anadolu Efes“ pranašumas išaugo iki 9 taškų (55:64). Visgi netrukus šeimininkai surengė spurtą ir likus žaisti 4 minutes išsiveržė į priekį (67:66).

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, Thomasas Heurtelis mesdamas tritaškį išprovokavo pražangą, sumetė visus baudos metimus ir vėl grąžino „Anadolu Efes“ persvarą (72:70).

Vis dėlto krepšinio dievai šypsojosi „Lokomotiv-Kuban“ ekipai. Likus 24 sekundėms, Ryanas Broekhoffas įmetė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį (78:75), tačiau netrukus T. Heurtelis realizavo abu baudos metimus (78:77).

Kitoje atakoje Dontaye Draperis stojo prie baudų metimo linijos, bet nepataikė nė vieno metimo ir suteikė puikią progą svečiams laimėti rungtynes. Visgi šansu „Anadolu Efes“ nepasinaudojo – Derricko Browno tritaškis paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Po šios pergalės „Lokomotiv-Kuban“ bent jau laikinai pakilo į pirmą E grupės vietą,

„Lokomotiv-Kuban“: Malcolmas Delaney 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 8 išprov. Praž., 30 naud. bal.), Anthony Randolphas 16 (9 atk. kam.), Victoras Claveras 12.

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 16 (6 rez. perd.), Derrickas Brownas 15 (11 atk. kam.), Cedi Osmanas 11, Jaysonas Grangeris 9, Alexas Tyusas 8.