Europos čempionas yra tikras profesionalumo pavyzdys, o jo karjeros pasiekimai kalba patys už save – kelios dešimtys įvairiausių apdovanojimų, tarp kurių yra ir olimpiados ar Europos čempionato bronzos medaliai. Praėjusiais metais R. Šiškausko pavardė aukso raidėmis buvo įrašyta į Eurolygos metraščius – jis pripažintas turnyro legenda.

R. Šiškauskui varžytis su geriausiomis LMKL žaidėjomis nebus naujiena, kadangi 2013 metais jis jau gynė vyrų komandos garbę „Visų žvaigždžių“ rungtynėse Prienuose. Tuomet dramatišką kovą 53:52 laimėjo merginos.

Utenoje vyksiančioje „Visų žvaigždžių“ dienoje žiūrovų lauks daug pramogų: tritaškių konkursas, kuriame išvysime ir pasaulio rekordininkę Elą Briedytę, kuri per LKL „Visų žvaigždžių“ dienoje nurungė visus vyrus snaiperis. Įgūdžių konkurse išvysime Lietuvos ir Utenos talentus.

Susirinkusius ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir savo dainomis linksmins Donatas Montvydas, žaviosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos, televizijos projekto „Lietuvos talentai“ žvaigždės, šokių kolektyvas „Aušrinė“, o renginį ves Mindaugas Stasiulis.

Naujų įspūdžių ir tikrų Lietuvos žvaigždžių šventė – Utenoje sausio 24 dieną 15 valandą.