„Tai pačios svarbiausios mūsų rungtynės Eurolygoje, kadangi esame „mirtininkų“ grupėje ir žaidžiame namuose, – artėjant rungtynėms pareiškė krepšinio specialistas iš Italijos.

Praėjusią savaitę Bambergo komanda po itin atkaklios kovos Ispanijoje 79:82 turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą, o „Žalgiris“ namuose neprilygo kitai ispanų komandai – Vitorijos „Laboral Kutxa“ (68:89).

„ Praėjusią savaitę žaidėme gerai, bet suklupome Madride. Dabar mūsų tikslas – apginti savo tvirtovę ir bandyti laimėti namų rungtynes. Turėjome sunkią savaitę, žaidėme sekmadienį ir antradienį, tačiau tai nėra pasiteisinimas – aikštėje turime atiduoti visą energiją“, – tvirtino italas.

Anot „Brose Baskets“ trenerio, jo auklėtiniams teks kautis su milžinišką patirtį Eurolygoje turinčiais oponentais.

„Žalgiris“ yra laimėjęs Eurolygą, kiekvienais metais rungtyniauja gerai ir patenka į TOP-16. Jie turi visą grupę aukščiausio lygio krepšininkų, o ant suolo savo eilės laukia daug talentingų vaikinų. O kadangi Lietuvoje krepšinis yra populiariausia sporto šaka, tie jauni vaikinai jau yra sukaupę daug patirties“, – tvirtino varžovų strategas.

„Nepaisant to, mes žaidžiame namuose. Ir jeigu norime išlikti konkurencingi ir toliau išsaugoti viltį, neturime teisės suklupti“, – pažymėjo jis.

„Brose Baskets“ ir „Žalgirio“ dvikova šį vakarą Bamberge prasidės 21 val. Lietuvos laiku.