Antrojo turo F grupės rungtynėse namie „Laboral Kutxa“ (1/1) 76:82 (18:24, 16:19, 22:19, 20:20) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ (2/0) krepšininkų pranašumą.

Į priekį svečiai iš Graikijos ėmė bėgti dar pirmajame kėlinyje, o įpusėjus mačui Vassilio Spanoulio vedama Pirėjo komanda turėjo 9 taškų pranašumą (43:34).

Trečiojo pradžioje skirtumas tarp komandų išaugo iki triuškinamo (55:38), tačiau šeimininkai surado jėgų atsakymui ir baigiantis ketvirčiui priartėjo – 54:59.

Nepaisant to, patyrusi „Olympiakos“ kariauna atsilaikė. Ketvirtajame kėlinyje graikai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą ir gana saugiu atstumu nuo varžovų laikėsi iki paskutinių mačo minučių. Skirtumą baskai aptirpdė tik dėl minutės pertraukėlių užsitęsusių rungtynių pabaigoje.

„Laboral Kutxa“: Mike'as Jamesas 16, Ioannis Bouroussis 12.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 19, Othello Hunteris 17, Georgios Printezis 15, Vangelis Mantzaris 14.

Tuo metu E grupės rungtynėse Stambule vietos „Darussafaka“ (0/2) komanda 72:77 (26:19, 13:21, 19:18, 14:21) neatsilaikė prieš svečius iš Kroatijos – Zagrebo „Cedevita“ (1/1) krepšininkus.

Į pergalę svečius atvedė 25 taškus pelnęs Jacobas Pullenas. 13 taškų pridėjo svarbiausią rungtynių tritaškį paskutinę minutę pataikęs Henry Walkeris.

Pralaimėjusiems 13 taškų pelnė Semihas Erdenas, 12 – Scottie Wilbekinas.