Kitą savaitę uteniškiai svečiuose susitiks su Južnės „Chimik“ (2/0) krepšininkais, kurie trečiadienį savo aikštelėje 64:61 palaužė Monso „Mons-Hainaut“ (1/1) komandą.

Užtikrintai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai ne tik stabdė visus varžovų išpuolius, bet ir patys sėkmingai rinko taškus. Sužaidus tris minutes „Juventus“ persvara pasiekė penkis taškus (8:3), o po keturių iš eilės Rolando Alijevo taškų skirtumas tapo dviženklis – 14:3. Per likusį laiką dėjimu su pražanga taškus pelnė Egidijus Dimša, dvitaškius pridėjo Raimindas Danys ir R. Alijevas, o uteniškiai po pirmojo kėlinio jau pirmavo 23:8.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir po Spencerio Butterfieldo dvitaškio skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą – 28:8. Sužaidus tris minutes svečiams pavyko kiek priartėti (16:30), bet keturis taškus iš eilės pelnęs Arminas Urbutis vėl leido uteniškiams nutolti – 34:16. Likus žaisti keturias minutes skirtumas dar kartą sumažėjo iki vienuolikos taškų (40:29), o netrukus tapo vienaženklis – 40:31. Per likusį laiką Danijos klubas dar šiek tiek priartėjo ir įpusėjus mačui „Juventus“ buvo priekyje – 43:36.

Nors trečiąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo svečiai (38:43), penkis taškus iš eilės pelnė Laurynas Samėnas, dvitaškius pridėjo E. Dimša ir Edgaras Želionis, o „Juventus“ persvara vėl tapo dviženklė – 52:40. Ne gana to, tolimus metimus pataikė L. Samėnas ir S. Butterfieldas, o uteniškių pranašumas vėl šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų – 62:44. Puikų kėlinį sužaidęs L. Samėnas netrukus sugrąžino uteniškiams dvidešimties taškų persvarą (66:46), o per likusį laiką skirtumas tik nežymiai sumažėjo – 68:50.

Lemiamo ketvirčio pradžioje R. Alijevas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję svečiai sumažino deficitą – 58:72. Visgi E. Želionis pataikė iš vidutinio nuotolio, L.Samėnas pridėjo tris tritaškius iš eilės ir „Juventus“ persvara vėl tapo triuškinanti – 83:60. Per likusį laiką situacija aikštelėje jau nedaug tepakito ir Utenos klubas šventė triuškinančią pergalę rezultatu 91:67.

Nugalėtojams 23 taškus surinko Laurynas Samėnas (5/7 trit.), po 12 – Edgaras Želionis (6/7 dvit.) ir Egidijus Dimša (8 atk. kam.), po 11 – Spenceris Butterfieldas (6 atk. kam.) ir Rolandas Alijevas (6 atk. kam., 4 rez. perd.), 10 – Arminas Urbutis (dvitaškiai 4/5, 6 atk. kam.), 8 – Chavaughnas Lewisas (3 rez. perd.), 4 – Raimundas Danys.

Svečių gretose išsiskyrė Michelas Dioufas (15 tšk., 5 atk. kam.), Darko Jukičius (13 tšk., 6 atk. kam.), Mikkelas Plannthinas (12 tšk., dvitaškiai 1/7) bei Carlesas Bivia (10 tšk.).

Kitose turnyro rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (0/2) komanda. Ji namie 90:95 (29:28, 16:20, 27:19, 18:28) nusileido Zagrebo „Cibona“ (2/0) krepšininkams.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 21 sekundę, Dovydas Redikas pataikė du baudos metimus ir sumažino „Pieno žvaigždžių“ atsilikimą iki minimalaus (90:91).

Kitoje atakoje varžovai taip pat atsakė taikliais baudų metimais, o likus 9 sekundėms išlyginti rezultatą galėjęs D. Rediko tritaškis skriejo pro šalį ir nubraukė visas viltis pasvaliečiams išsigelbėti (90:95).

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Derrickas Low, pelnęs 18 taškų bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų pridėjo Steponas Babrauskas, 13 – Dovydas Redikas, po 11 Žygimantas Skučas, Andrejus Agafonovas ir Ramone‘as Moore‘as, 10 – Giediurs Staniulis.

Nugalėtojams net 27 taškus pelnė ir 13 kamuolių atkovojo Ante Žižičius. 24 taškus pridėjo Nikas Slavica.