Buterlevičius. Pirmame kėlinyje individualų šou surengė „Liektkabelio“ krepšininkas Simas Buterlevičius. Pastarasis pelnė net 12 taškų, kai likusieji komandos nariai per pirmąjį ketvirtį bendrai pelnė 14.

Pirma rungtynių pusė. Minėtojo S.Buterlevičiaus vedini panevėžiečiai nuo pat pirmųjų mačo minučių pradėjo dominuoti aikštelėje ir susikrovė dviženklį pranašumą (23:13). Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Pieno žvaigždė“ beveik ištirpdė aikštelės šeimininkų persvarą (31:29). Visgi, tada „Lietkabelis“ surengė spurtą 9:0 ir vėl atitrūko (40:29). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – 46:40

Dvigubai. Verta pažymėti, jog per pirmąsias 20 minučių „Lietkabelis“ atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (12 prie 6) bei perėmė kamuolių (4 prieš 6) nei „Pieno žvaigždės“.

Trys. Mile Iličius, Simas Buterlevičius, Valdas Vasylius, Arnas Labuckas, Steponas Babrauskas, Andryi Agafonovas, Ramone’as Moore’as – visi šie 7 krepšininkai per pirmąją rungtynių dalį atkovojo po 3 atšokusius kamuolius.

Antra rungtynių pusė. Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki 5 taškų (62:57). Tada jau „Lietkabelis“ atsakė dar vienu spurtu, taip padidindamas pasvaliečių deficitą (70:57). Aikštės šeimininkai ir toliau krovėsi pranašumą ir gana lengvai užbaigė rungtynes – 91:78

Vasylius. 203 cm ūgio „Lietkabelio“ krepšininkas Valdas Vasylius pagerino kajeros rezultatyvių perdavimų rekordą. Aukštaūgio sąskaitoje net 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Lietkabelis“: S. Buterlevičius ir V. Vasylius (8 rez. perd.) po 18 tšk., A. Valeika ir A. Labuckas po 11, M. Pavkovičius (8 rez. perd.) ir M. Iličius po 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: D. Low 19, R. Moore 18, Ž. Skučas 12, S.Babrauskas ir A. Agafonovas po 10, D. Redikas 6 taškai.

Tik keturis taškus per kėlinį pelniusi „Dzūkija“ pralaimėjo „Šiauliams“

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sunkią pergalę iškovojo „Šiaulių“ ekipa. Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 73:68 (20:4, 20:21, 13:22, 20:21) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.

Tragiškas startas. Alytaus „Dzūkijai“ rungtynių pradžia buvo tiesiog tragiška. Pirmuosius rungtynių taškus alytiškiai pelnė praėjus net 6 minutėms (2:11). Galiausiai per pirmas 10 minučių „dzūkai“ sugebėjo sukrapštyti tik 4 taškus (4:20).

Milžiniška persvara. Pasinaudoję siaubingu „Dzūkijos“ žaidimu šiauliečiai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:0 ir pasiekė 25 taškų pranašumą (4:29).

Vilties blyksnis. Antram kėliniui persikėlus į antrąją pusę „Dzūkijos“ puolimas atsigavo. Alytiškiai pradėjo varžovus vytis, kol galiausiai trečio kėlinio viduryje jų deficitas sumažėjo iki vienženklio (37:45).

Lūžis. Ketvirto kėlinio pradžioje „Dzūkija“ spurtavo 7:0 ir galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai (54:53).

Ayersas. Rungtynėms pasiekus kulminaciją, „Šiaulių“ legionierius Cameronas Ayersas smeigė du svarbius tritaškius, kurių vienas buvo su pražanga ir taip leido svečiams atitolti (64:68).

Atomazga. Paskutinių atakų metu „Dzūkijos“ metimai skriejo pro šalį, o sėkmingai savo šansus išnaudoję „Šiauliai“ triumfavo.

„Dzūkija“: Adamas Lapeta 17 (12 atk. kam.), Linas Lekavičius ir Tadas Rinkūnas po 14, Osvaldas Mačernis 9 taškai.

„Šiauliai“: Cameronas Ayersas 21, Mike'as Scottas 13, Artūras Jomantas ir Domagojus Bubalo 10 po taškų.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):