Jaunųjų žalgiriečių gretose debiutavo šviežiausias Tomo Masiulio auklėtinis – Thabo Sithole'as. Krepšininkas iš Pietų Afrikos Respublikos rungtyniavo vos 3 minutes, per kurias prametė du dvitaškius ir po kartą atkovojo kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Iki rungtynių pabaigos likus 30 sekundžių Martynas Varnas dar pataikė tolimą metimą, taip priartindamas kauniečius prie varžovų iki trijų taškų skirtumo (78:81).

Po svečių paprašytos minutės pertraukėlės „Telšių“ tylą nutraukė Tomas Domarkas ir Žemaitijos klubo persvara šoktelėjo iki penkių taškų (83:78). Tuomet Martynas Sajus dar realizavo abu baudų metimus, tačiau netrukus jo komandos draugas Regimantas Miniotas suklydo, o varžovų klaida pasinaudoję telšiškiai ataką užbaigė sėkmingai ir užsitikrino pergalę.

Šiose rungtynėse aikštelės šeimininkai nesugebėjo sulaikyti svečių komandos puolėjo Audriaus Maneikio. Pastarasis ant parketo praleido 30 minučių, per kurias spėjo pelnyti 30 taškų (13/18 dvit., 4/5 baud. met.), atkovoti 2 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 17 (6 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 16, Martynas Sajus 13, Laurynas Birutis 12, Regimantas Miniotas 11.

„Telšiai“: Audrius Maneikis 30, Tomas Domarkas (6 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus po 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)