Jonas Mačiulis mačą pradėjo starto penkete, tačiau ant parketo praleido tik 8 minutes. Per šį laiką Eurolygos čempionas spėjo pelnyti 6 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovoti ir perimti po kamuolį, išprovokuoti pražangą, prasižengti 4 sykius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Karališkąjį“ klubą į pergalę vedė Sergio Rodriguezas, įmetęs 20 taškų, o varžovų gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs gruzinas Giorgi Shermadini.

Be pralaimėjimų čempionate ir toliau žygiuoja „Valencia“ (11/0) komanda, išvykoje 74:62 (23:15, 18:17, 21:18, 12:12) nugalėjusi Manresos ICL (5/6) ekipą, kurioje rungtyniauja Marius Grigonis.

21-erių lietuvis žaidė net 31 minutę ir per šį laiką pasižymėjo 10 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 11 naudingumo balų.

Valensijos klubui 19 taškų pelnė Justinas Hamiltonas, o Manresai 18 surinko Chase'as Simonas.

Lyderių penkete ir toliau išsilaiko Las Palmaso „Gran Canaria“ (7/4) krepšininkai, šįkart svečiuose 75:71 (19:22, 8:12, 28:21, 20:16) palaužė Mursijos UCAM (4/7) komandą.

Ovidijus Galdikas nugalėtojų gretose žaidė 5 minutes ir per surinko 4 taškus (2/2 dvit.), 3 atkovotus, 1 perimtą, 1 asmeninę pražangą ir 7 naudingumo balus.

„Gran Canaria“ komandai po 11 taškų pelnė Bradas Newley, Sasu Salinas ir Pablo Aguilaras, o UCAM klube išsiskyrė po 13 taškų įmetę Sergijus Liščiukas ir Vitoras Benite.