„Nieko panašaus per savo karjerą nesu matęs. Taip gali pasielgti vaikas, o ne labiausiai patyręs komandos žaidėjas. Paaiškinimo šiai situacijai nėra“, – žodžių netaupė A. Urlepas, o N. Varneliui už klaidą kliuvo ir oficialiame „Dzūkijos“ interneto tinklalapyje. „To kasdien neišvysi: Nerijaus Varnelio klaida padovanojo pergalę „Lietuvos rytui“, – skelbia oficialus dzūkų puslapis.

„Dzūkijos“ klubo interneto puslapis
Foto: Facebook nuotr.

Likus žaisti 7 sek. „Dzūkija“ pirmavo 76:74 ir turėjo kamuolį savo rankose, bet po savuoju krepšiu kamuolį gavęs veteranas jį „atidavė“ Deividui Gailiui, kuris metimu iš po krepšio išplėšė pratęsimą. Per jį dzūkai patyrė pralaimėjimą 82:91 ir toliau rikiuojasi turnyro lentelės dugne.

Kur kas aršiau veteraną puolė „Dzūkijos“ klubo paskyrą feisbuke sekantys krepšinio aistruoliai.

„Nerijau, kiek už pratęsimą pastatėte eurų?“, – klausė Martynas.

Feisbuko komentarai
Foto: Facebook nuotr.

„Ačiū Varneli, kad nesukūrei kalėdinio stebuklo. Dar būčiau pradėjęs tikėti, kad atsigausime šį sezoną“, – ironiškai klausė Evaldas.

„Kaip manot Varnelis nebuvo pafixinęs? Nes toks patyręs žaidėjas 2 nesuprantamas klaidas per paskutines minutes padaro“, – retoriškai teiravosi Tomas

Feisbuko komentarai
Foto: Facebook nuotr.

„Čia apgailėtina iš viso... “, – piktinosi Alanas, o kitas interneto vartotojas tikėjosi sulaukti N. Varnelio komentaro po rungtynių, tačiau vietoje krepšininko po mačo savo pyktį žiniasklaidai išliejo A. Urlepas.

Visgi buvo ir žaidėją užstojančių internautų. „Nėra ko kaltinti žaidėjų. Buvo kaip buvo, o mes kovojame ne tik su varžovų komandomis, bet ir prieš teisėjus“ , – piktinosi Irmantas.

„Dzūkijos“ klubas komentarų šia tema kol kas nedalija.

Epizodo video ir A. Urlepo komentaras:

Situaciją Alytuje išanalizuoti ketina LKL lyga.

Primename, kad šį rudenį „Dzūkijos“ vardas jau yra skambėjęs minint galimus lažybų skandalus, o komanda dar nė neįpusėjus sezonui spėjo pakeisti pusę sudėties. Tiesa, oficialiai niekas kaltinimų nepareiškė, o situaciją analizavusi Lošimų priežiūros tarnyba jokių įtartinų veiksmų neužfiksavo.