Pirmame kėlinyje geriau sekėsi viešnioms, kurios sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes pirmavo 10:5. Ketvirčio pabaigoje „Fortūnos“ puolimas pagerėjo ir klaipėdietes ne tik priartėjo (10:12), bet ir kėlinį baigė būdamos priekyje – 16:14.

Antrame kėlinyje klaipėdietės ir toliau diktavo žaidimo ritmą, tačiau „Hoptrans-Sirenos“ neleido varžovėms toli pabėgti – 22:24. Kėlinį tolimu metimu baigė šeimininkės, o tai leido joms prieš antrąją rungtynių dalį ir toliau pirmauti – 31:26.

Po didžiosios pertraukos kaunietės suaktyvino savo žaidimą ir greitai rezultatą išlygino (33:33), o ne už ilgo, po Santos Okockytės dvitaškio, po ilgo laiko išsiveržė į priekį – 38:37. Per likusią kėlinio dalį svarstyklės svyravo tai į vienos, tai į kitos komandos pusę, bet prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jau „Hoptrans-Sirenos“ – 53:50.

Ketvirtame kėlinyje vyko itin atkakli kova, o įpusėjus ketvirčiui priekyje vos 2 taškais buvo kaunietės – 63:61. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes, rezultatą persvėrė „Fortūna“ (67:65), bet netrukus rezultatas ir vėl buvo lygus – 69:69. „Hoptrans-Sirenoms“ pergalę išplėšė S. Okockytė, kuri tiksliai realizavo baudų metimus – 71:69.

„Fortūna“: K. Druskytė (11 atk. kam., 8 kld.) 18, R. Mizgerytė (9 atk. kam.) ir J. Matuzonytė (8 kld.) po 12, D. Štrimaitytė 10 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: S. Okockytė (6 kld., 7 rez. perd.) 26, G. Jasiunskaitė 16, K. Balčiūnaitė 9 taškai (11 atk. kam., 24 naud. bal.).

„Aistėms“ nepavyko nutraukti nesėkmių serijos BWBL

Kauno „Aisčių-LSU“ komanda patyrė penktą nesėkmę atvirame Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate. Kaunietės A grupėje penktadienį namuose po atkaklios kovos pralaimėjo Ukrainos vicečempionėms Odesos „Interchim-SDIUSŠOR-2“ krepšininkėms 56:59 (21:20, 12:10, 7:17, 16:12).

„Aistės-LSU“ pirmąjį kėlinį, per kurį Šarūnė Melinauskaitė pelnė 12 taškų, laimėjo 21:20, 18-ą minutę pirmavo 33:25, o po dviejų kėlinių – 33:30. 27-ą min. rezultatas buvo lygus 38:38, bet po to aikštės šeimininkės pralaimėjo atkarpą 2:13 ir atsiliko 40:51 (31-ąją min.).

Likus žaisti 1 min. 43 sek., Laura Želnytė tritaškiu metimu sumažino skirtumą iki minimumo (56:57), tačiau persverti rezultato be susižeidusios savo lyderės Jolantos Marmienės rungtyniavusiai „Aisčių-LSU“ ekipai nebepavyko.

Geriausioms rungtynių žaidėjoms skirti prizai atiteko Š. Melinauskaitei („Aistės-LSU“) ir Katerynai Dobrikovai („Interchim-SDIUSŠOR-2“).

„Aistės-LSU“ (0/5): Šarūnė Melinauskaitė 16 tšk. (7 rez. perd., 7 atk. kam., 6 kl.), Laura Želnytė 14, Karolina Kazočiūnaitė 8, Ieva Stankevičiūtė 6.

„Interchim-SDIUSŠOR-2“ (4/2): Svitlana Kolibabčuk 19, Kristina Karp 18 (11 atk. kam., 9 išpr. praž., 39 naud. b.), Kateryna Dobrikova 12, Arina Bilocerkivska 6 (8 rez. perd., 5 per. kam.).

Ketvirtadienį kaunietės nusileido varžovėms iš Ukrainos 62:68.