Pirmą kėlinį Kauno ekipa laimėjo 20:19, po antrojo pirmavo 36:33, o 23-ią minutę įgijo aštuonių taškų persvarą (41:33). Dar po dešimties minučių komandas skyrė keturi taškai (46:42). Beje, 28-ą min. susižeidė rezultatyviausia „Aisčių-LSU“ žaidėja Jolanta Marmienė. Ji daugiau į aikštę nebegrįžo.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui, po gynėjos Natalijos Kolotovskos dviejų tritaškių iš eilės bei baudos metimo Odesos komanda išsiveržė į priekį 53:51 ir nebeleido aikštės šeimininkėms persverti rezultato. Likus žaisti 10 sekundžių ir esant rezultatui 62:65, kaunietės suklydo išsimesdamos kamuolį iš užribio, o, aidint finalinei sirenai tritaškį dar pataikė Ukrainos klubo gynėja Arina Bilocerkivska. Beje, ketvirtame kėlinyje viešnios pataikė net šešis tritaškius iš 10 bandymų.

Ketvirtą nesėkmę patyrusios kaunietės kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo 41-49.

Geriausioms rungtynių žaidėjoms skirti prizai atiteko Laurai Želnytei („Aistės-LSU“) ir Svitlanai Kolibabčuk („Interchim-SDIUSŠOR-2“).

„Aistės-LSU“ (0/4): Gintarė Paulauskaitė 14, Laura Želnytė 12 (11 atk. kam., 5 kl.), Jolanta Marmienė 11 (6 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 8 (4 bl.), Šarūnė Melinauskaitė 8, Ieva Stankevičiūtė 7.

„Interchim-SDIUSŠOR-2“ (3/2): Arina Bilocerkivska 17 (7 atk. kam., 8 kl.), Natalija Kolotovska 16 (tritaškiai – 5/9), Kateryna Dobrikova 12 (5 kl.), Kristina Karp 7, Svitlana Kolibabčuk 5 (7 atk. kam.); Tetjana Antoniuk 8 atk. kam.

Šios komandos penktadienį 18.00 val. Kaune, A. Sabonio krepšinio centre (Pašilės g. 41), susitiks dar kartą.