Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs Evaldas Žabas pelnė 23 taškus, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius suklydo bei prasižengė 3 kartus. Per 34 žaidimo minutes (33:59) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 5, 8 dvitaškius iš 13 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

16 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Tanelis Kurbas, 14 – Janaras Taltsas, po 9 – Gertas Dorbekas ir Karolis Petrukonis.

Per 22 su puse minutės (22:28) Lietuvos krepšininkas pataikė 4 dvitaškius iš 7, realizavo 1 baudos metimą iš 2, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Kristjanas Kistingas, 20 – Kiuras Akenpaergas, 15 – Raitas-Rivo Laane ir 14 – Toomas Raadikas.

Estijos pirmenybėse pirmauja visus penkis mačus laimėję Talino „BC Kalev-Cramo“ (5/0) krepšininkai, o Pernu „Sadam“ (4/4) komanda su Pauliumi Petrilevičiumi užima penktą vietą