Namuose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes žaidę vilniečiai tik 83:82 (25:17, 15:20, 24:19, 19:26) nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą.

Šios rungtynės buvo pirmos po penktadienį įvykdytos rokiruotės, kuomet A. Gronskis vyriausiojo trenerio pareigose pakeitė Aurimą Jasilionį. Pastarasis laikinai jas ėjo vietoje lapkritį atleisto argentiniečio Marcelo Nicola.

Mačą sėkmingai pradėjo Gediminas Orelikas: po dviejų iš eilės puolėjo tritaškių pirmajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ atitolo (20:13). Antrojo kėlinio pradžioje tolimų metimų tempiami vilniečiai surengė spurtą 10:2 ir įgijo rekordinį pranašumą (35:19). Vis dėlto tada atkarpa 11:0 atsakė „Juventus“ ir vėl priartėjo (35:30).

Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai dar kartą aptirpdė pranašumą – 40:37.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai surengė įspūdinga spurtą 14:0, po kurio atitolo 59:43. Lemiamo ketvirčio pabaigoje „Juventus“ gynėjas Spenceris Butterfieldas pataikė du svarbius tritaškius ir padėjo svečiams priartėti. Bet uteniškiams pritrūko laiko, ir pergale minimaliu skirtumu džiaugėsi „Lietuvos rytas“ – 83:82.

Abi komandos šiose rungtynėse prasižengė net 45 kartus, mesti 44 baudų metimai.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas ir Kšištofas Lavrinovičius - po 15, Artūras Gudaitis 14, Marius Runkauskas 8.

„Juventus“: Arminas Urbutis 19, Edgaras Želionis ir Spenceris Butterfieldas - po 16, Rolandas Alijevas 13, Egidijus Dimša 8.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Kauno „Žalgiris“ 11 10 1 933:749