„Raptors“ (12/7), kurie verčiasi be dar kelias savaites dėl kairės rankos bevardžio piršto lūžio nežaisiančio „centro“ Jono Valančiūno, svečiuose po itin galingos antros rungtynių pusės 96:86 (16:18, 16:28, 25:20, 39:20) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (12/9) komandą.

Torontiečiai po dviejų kėlinių atsiliko dviženkliu skirtumu – 32:46, tačiau per pertrauką išklausę griežtų trenerio Dwane'o Casey pastabų į aikštę grįžo neatpažįstami ir antrą mačo dalį laimėjo net 64:40 bei iškovojo svarbią pergalę prieš vienus pagrindinių savo konkurentų turnyro lentelėje, kuri leido jiems Rytuose pakilti į ketvirtą vietą.

„Hawks“: Paulas Millsapas 14, Thabo Sefolosha 13, Alas Horfordas ir Kyle'as Korveris po 12, Jeffas Teague 11 taškų (10 rez. perd.).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 31 (7/10 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 11/12 baudos), DeMaras DeRozanas 17, Cory Josephas 10, Luisas Scola ir Terrence'as Jonesas po 8 taškus.

Tuo metu „Rockets“ (8/11) krepšininkai, prie kurių treniruočių jau prisijungė reabilitaciją po nugaros operacijos baigiantis Donatas Motiejūnas, namuose 108:101 (17:29, 31:21, 36:32, 24:19) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/15) klubą.

Teksasiečiai antrame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą – 21:36, tačiau greitai atsibudo ir po spurto 19:3, kurį vainikavo Trevoro Arizos dvitaškis su pražanga, persvėrė rezultatą savo naudai (40:39) bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Tiesa, nepaisant šios pergalės „Raketos“ Vakaruose vis dar užima tik 10-ą vietą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (6/12 dvitaškiai, 1/8 tritaškis, 9/10 baudos, 10 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 15, Corey Breweris 14, Trevoras Ariza 13, Ty Lawsonas 12, Patrickas Beverley 10, Dwightas Howardas 8 taškai (16 atk. kam.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 29 (9/20 metimai iš žaidimo, 10/11 baudos, 13 atk. kam.), Ryanas Andersonas 19 (10 atk. kam.), Ericas Gordonas ir Tyreke Evansas po 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)