Nors „Lietkabelis“ prieš sezoną subūrė bent jau „ant popieriaus“ galingą sudėtį, komandos demonstruojami rezultatai LKL čempionate klubo vadovų tenkinti negalėjo. Per 11 rungtynių panevėžiečiai laimėjo vos 2 kartus ir turnyro lentelėje yra priešpaskutiniai, devinti.

Nieko keisto, kad klubo vadovai ėmė dairytis, kuo pakeisti vyriausiąjį trenerį Gintarą Kadžiulį, o jų akys netrukus nukrypo į pasiūlymų laukiantį K. Maksvytį.

„Matome, kad Gintarui dar stinga patirties, kadangi treneriu jis dirba tik metus. Esame patenkinti Kadžiuliu, kuris daug bei sunkiai dirba ir esame tikri, jog jis yra ateities treneris. Gintaras galės semtis patirties iš Maksvyčio, kuris taip pat yra jaunas treneris, bet jau dirbęs aukščiausiame lygyje. Viliamės, jog šis trenerių štabas mums padės pakilti iš LKL dugno“, – sakė „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius.

G. Kadžiulis nuo šiol dirbs K. Maksvyčio asistentu, o buvusiam klubo trenerių štabo nariui Egidijui Ženevičiui padėkota už darbą.

K. Maksvyčio debiutas prie „Lietkabelio“ vairo įvyks jau šį ketvirtadienį, kai panevėžiečiai namuose Baltijos krepšinio lygoje (BBL) priims Talino „TLU/Kalev“ komandą.

Praėjusį sezoną K. Maksvytis baigė būdamas vyriausiuoju Klaipėdos „Neptūno“ treneriu, o skambiausias savo pergales iškovojo su „auksine karta“ pramintais Lietuvos jaunaisiais krepšininkais. Kretingiškio vadovaujama mūsų šalies jaunimo rinktinė su Jonu Valančiūnu priešakyje tapo visų amžiaus grupių Europos čempione, triumfavo ir planetos pirmenybėse.