Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutėms „Jazz“ po Derricko Favorso dvitaškio su pražanga pirmavo 99:97, o prasidėjus paskutinei dvikovos minutei rezultatas buvo lygus – 101:101.

Tuomet darbo ėmėsi S. Curry, kuris po puikaus driblingo ir metimo per varžovo rankas pataikė tritaškį bei išvedė kaliforniečius į priekį 104:101. Tiesa, šeimininkai nepasidavė ir Rodney Hoodas likus 5 sek. galėjo tapti mačo didvyriu, bet jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė, o S. Curry realizavo abi baudas ir įtvirtino „Warriors“ pergalę.

Ji – jau 19-ta iš eilės iš tiek pat galimų (NBA rekordas) ir 23-ia apskritai, įskaičiavus praėjusio reguliariojo sezono pabaigą.

Kitas rungtynes „Warriors“ žais trečiadienį Šarlotėje su vietos „Hornets“ ir mėgins pratęsti savo įspūdingą seriją iki 20-ies.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 24, Derrickas Favorsas 23 (10 atk. kam.), Alecas Burksas 19, Rudy Gobertas 13 (11 atk. kam.), Rodney Hoodas 12 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 26 (5/12 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 4/4 baudos), Klay'us Thompsonas (4/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai) ir Draymondas Greenas po 20, Ianas Clarkas 12 taškų (6 min., 4/5 tritaškiai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)