„Lietkabelis“ antrojo kėlinio pradžioje susikrovė solidų pranašumą. Jermaine'o Love'o „alley-oop’o“ įkvėpti panevėžiečiai spurtavo 10:2 ir įgijo dviženklę persvarą 29:16. Panevėžiečiai maždaug 10 taškų skirtumu pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio.

„Juventus“ lemiamoje mačo dalyje sugrąžino intrigą. Utenos klubas panevėžiečiams neleido pelnyti taškų net 6 ketvirtojo ketvirčio minutes. Po spurto 13:0 „Juventus“ ėmė kvėpuoti šeimininkams į nugarą (56:58). Aidas Viskontas likus žaisti pusketvirtos minutės išlygino rezultatą (60:60). Likus 2 min. Edgaras Želionis pirmą kartą išvedė „Juventus“ į priekį 63:62.

Lemiamu metu „Lietkabelį“ į priekį timptelėjo naujokas Miljanas Pavkovičius. Dvitaškiu su pražanga jis persvėrė rezultatą panevėžiečių naudai 65:63. Tai buvo 10-asis 34-erių metų serbo taškas.

Bet kitoje aikštės pusėje Edgaras Želionis dvitaškiu su pražanga atstatė uteniškių persvarą (66:65). Netrukus E. Dimša padidino skirtumą (68:65).

Pavyzdinė „Juventus“ gynyba užtikrintai neutralizavo svarbų „Lietkabelio“ išpuolį. Tačiau Martynas Linkevičius prametė abi baudas, o „Lietkabelio“ legionierius J. Love'as tritaškiu per rankas likus žaisti 15 sek. išlygino rezultatą (68:68).

Lemiamas Rolando Alijevo reidas baigėsi netaikliu metimu, bet puolime kamuolį sugriebęs Egidijus Dimša pataisė netaiklų metimą ir išvedė svečius į priekį 70:68. „Lietkabeliui“ išsigelbėti liko vos 1,1 sek. Panevėžiečių ataka buvo labai chaotiška.

Traumų išretinta „Juventus“ ekipa į Panevėžį atvyko tik su 8 žaidėjais.

„Juventus“: Egidijus Dimša 21 taškas (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Edgaras Želionis 11 (8 atk. kam.), Aidas Viskontas (6 rez. perd.) ir Rolandas Alijevas - po 10;

„Lietkabelis“: Miljanas Pavkovičius 11 (5 rez. perd.), Simas Buterlevičius 10, Jermaine'as Love'as ir Arnas Labuckas po 9.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):