Puolėjas pelnė 27 taškus, o „Thunder“ krepšininkai svečiuose 111:89 (23:20, 40:26, 25:22, 23:21) nugalėjo Jutos „Jazz“ (6/7) ekipą.

Pažymėtina, kad K. Durantas krepšį atakavo labai taikliai. Tikslą pasiekė visi 7 jo mesti dvitaškiai ir 3 iš 6 tritaškių, puolėjas realizavo ir visas 6 mestas baudas.

Pabėgti nuo „Jazz“ svečiams pavyko antrajame kėlinyje, per kurį „Thunder“ pelnė net 40 taškų ir pabėgo 63:46. Po ilgosios pertraukos taškų skirtumas tarp komandų tik dar labiau padidėjo, o atsitiesti „Jazz“ neleido net 21 klaida.

„Manau, kad mes šį sykį buvome blogai susikoncentravę. Gynėmės prastai, leidome varžovams spurtuoti“, – pasibaigus mačui rankomis skėstelėjo „Jazz“ strategas Quinas Snyderis, kurio auklėtiniai iki šio mačo per 48 min. varžovams leisdavo pelnyti tik po 92.4 taško – tai buvo antras rezultatas NBA.

„Thunder“: Kevinas Durantas 27, Russellas Westbrookas 20 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Anthony Morrow 15, Dionas Waitersas 12 taškų.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 19, Derrickas Favorsas 11, Rudy Gobertas 10, Rodney Hoodas 9 taškai.