Dešimtose čempionato rungtynėse klaipėdiečiai iškovojo penktą pergalę. Du laimėjimus savo sąskaitoje turintis Panevėžio klubas patyrė jau aštuntą nesėkmę.

Po beveik visą pirmą kėlinį trukusios kovos taškas į tašką, Arno Labucko vedini „Lietkabelio“ krepšininkai surengė spurtą 9:1 ir prieš antrąjį ketvirtį įgijo solidesnę persvarą (15:23).

Antrasis kėlinys buvo visiškai kitoks nei pirmasis. Iniciatyva visą laiką priklausė uostamiesčio komandai, kuri ne tik pavijo varžovus, bet ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (43:34).

Po ilgosios pertraukos panevėžiečiai ginklų nesudėjo ir stengėsi sumažinti „Neptūno“ pranašumą. Atotrūkis tarp ekipų buvo sumažėjęs iki 4 taškų (55:51), tačiau klaipėdiečiai susiėmė ir susigrąžino dviženklę persvarą (64:53).

„Neptūnas“: Danielis Ewingas ir Arnas Butkevičius - po 16 taškų, Vytautas Šarakauskas 12, Jerai'us Grantas 9;

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 17, Valdas Vasylius 11, Jermaine'as Love'as 9.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):