Šeštadienį vykusiose rungtynėse „Bucks“ namie po dviejų pratęsimų laimėjo 108:105. Visgi šiąnakt svečiams iš Milvokio pergalės iškovoti nepavyko, nepaisant įspūdingai žaidusio Giannio Antetokounmpo.

21-erių metų graikas per 40 minučių pelnė 33 taškus (11/13 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką ir 3 kartus prasižengė. Tai buvo rezultatyviausios krepšininko karjeros rungtynės.

Būtent G. Antetokounmpo labiausiai prisidėjo prie antrame kėlinyje prasidėjusio spurto, kurio metu jau trečiame ketvirtyje „Bucks“ beveik panaikino turėtą 21 taško deficitą (79:84). Vis dėlto, tada „Cavaliers“ vėl įjungė antrą pavarą ir dar kartą pabėgo, tik šį kartą jau nebepavejamai.

„Cavaliers“ į pergalę vedė LeBronas Jamesas, per 35 minutes įmetęs 27 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Kevinas Love‘as pridėjo 22 taškus ir 15 atkovotų kamuolių.

Su devyniomis pergalėmis „Cavaliers“ Rytų konferencijoje užimą pirmą vietą. Tuo metu Milvokio komanda su penkiomis pergalėmis – tik trylikta.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Love‘as 22 (15 atk. kam.), J. R. Smithas 18, Tristanas Thompsonas 12 (11 atk. kam.), Jamesas Jonesas ir Andersonas Varejao po 9, Matthew Dellavedova (13 rez. perd.) ir Jaredas Cunninghamas po 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33, Gregas Monroe 17, Krisas Middletonas 15, Jabari Parkeris 14, Michaelas Cateris-Williamsas ir Jerrydas Baylesas po 9.

Kiti rezultatai:

Majamio „Heat“ (7/4) 116:109 (25:21, 31:25, 26:30, 34:33) Sakramento „Kings“ (4/9)