Nors „Maccabi“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų pranašumą, Rusijos čempionai deficitą likvidavo dar iki ilgosios pertraukos. Po itin rezultatyvaus trečiojo kėlinio „Maccabi“ deficitas tebuvo 2 taškai (63:65), tačiau paskutiniame ketvirtyje šeimininkai nebeatsilaikė.

Ketvirtį spurtu 8:0 (du tritaškisus pataikė Cory Higginso ir dvi baudas pridėjo Nikita Kurbanovas) pradėjusi CSKA komanda greitai įgijo dviženklę persvarą (73:63) ir priekyje išliko iki finalinės sirenos.

Pagrindiniu šeimininku duobkasiu šiose rungtynėse tapo CSKA įžaidėjas Milošas Teodosičius, kuris pelnė net 25 taškus (4/5 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinko 24 naudingumo balus.

CSKA: Milošas Teodosičius 24, Nando De Colo 15, Vitalijus Fridzonas 12, Cory Higginsas 9, Kyle'as Hinesas ir Andrejus Voroncevičius – po 7 taškus.

„Maccabi“: Tayloras Rochestie 20, Brianas Randle'as 19, Ike Ofoegbu 15, Devinas Smithas 14.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)