Rungtynės prasidėjo penkiais iš eilės Mindaugo Kuzminsko taškais, bet Rusijos čempionai netruko išlyginti rezultato. Visas 10 minučių pranašumas svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, kol galiausiai apsistojo CSKA pusėje – 20:17. 26-erių lietuvis per 7 minutes spėjo pelnyti net 10 taškų!

Ant parketo ir toliau gynyba nublankdavo prieš greitą komandų puolimą – vienas po kito į krepšį skriejo taiklūs tolimi metimai arba dvitaškiai po aštrių reidų. Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos taškas – 43:42.

Po pertraukos „Unicaja“ atrodė tarsi apsnūdusi, o nieko nelaukę CSKA krepšininkai iškart surengė spurtą 8:0 ir pavojingai nutolo (51:42). Tačiau andalūzai nė neketino pasiduoti ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo tik 4 taškų deficitą – 61:65.

Lemiame ketvirtyje lyderio vaidmens ėmėsi M. Kuzminskas, kuris ne tik puikiai gynėsi ir atakavo, bet ir dalijo rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Edwinas Jacksonas ir Carlosas Suarezas švystelėjo po tritaškį, o lietuvis pridėjo galingą dėjimą ir CSKA treneriui teko prašyti minutės pertraukėlės (71:78). Rusai po tokio nokdauno nebeatsitiesė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

M. Kuzminskas per 32 minutes iš viso pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 2 sykius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko net 30 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis yra jo asmeninis rekordas Eurolygoje.

Toks Lietuvos rinktinės puolėjo žaidimas netgi privertė Joaną Plazą pakeisti savo strategiją – vidutiniškai po 23 minutes iki šiol žaidęs M. Kuzminkas šį kartą ant suoliuko praleido vos 8. Tai taip pat geriausias jo karjeros rezultatas.

CSKA: Cory Higginsas 17, Nando de Colo 14, Kyle'as Hinesas 13, Nikita Kurbanovas 12, Milošas Teodosičius 10 taškų (7 rez. perd.).

„Unicaja“: Edwinas Jacksonas 24, Mindaugas Kuzminskas 22, Stefanas Markovičius 10 taškų (7 rez. perd.).

Kitame šios grupės mače Bambergo „Brose Baskets“ (3/2) krepšininkai išvykoje 90:73 (14:21, 22:13, 24:19, 30:20) nugalėjo Italijos čempionę Sasario „Dinamo“ (0/5) ekipą ir paliko ją be pergalės skonio.

Nugalėtojų gretose siautėjo į gimtinę sugrįžęs jaunasis Nicolo Melli, kuris pelnė net 26 taškus, atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 37 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose išsiskyrė po 14 taškų surinkę Marquezas Haynesas ir Christianas Eyenga.