Sužaidus du kėlinius „Maccabi“ buvo priekyje 39:37, tačiau po pertraukos varžovų spaudimo neatlaikė ir leido turkams atitrūkti – 53:60. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Darussafaka“ pranašumą iki dviženklės persvaros padidinusio Manučaro Markoišvilio tritaškiu (53:63), o netrukus gruzinas iš toli taikliai šovė ir dar sykį (53:66). Po šio smūgio Tel Avivo komanda nebeatsigavo.

Vienas geriausių karjeros rungtynių Eurolygoje sužaidęs M. Markoišvilis ir buvo pagrindinis „Maccabi“ duobkasys. Per 30 min. jis pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 3/7 trit., 5/8 baud.), išprovokavo 7 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Maccabi“: Tayloras Rochestie 17, Devinas Smithas 14, Jordanas Farmaras 10, Brianas Randle'as 10 taškų.

„Darussafaka“: Manučaras Markoišvilis 22, Semihas Erdenas 16, Milko Bjelica 11, Scottie Wilbekinas 9 taškai.