Spurtu 7:0 rungtynes pradėję šeimininkai antro kėlinio pradžioje buvo įgiję ir dviženklę persvarą (32:21), tačiau iškart po to pralaimėjo atkarpą 0:12 ir leido varžovams grįžti į kovą dėl pergalės.

Tokia pačia duobe „Neptūnas“ pradėjo ir lemiamą ketvirtą kėlinį, kai jų turėtą persvarą (61:58) svečiai pavertė 9 taškų deficitu – 61:70. Po šio smūgio klaipėdiečiai taip ir nebepavijo savo oponentų, nors skirtumą kiek ir sumažino.

AEK gretose tiesiog nesustabdomas buvo aukštaūgis Loukas Mavrokefalidis, kuris pelnė net 27 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus bei atvedė graikus į svarbią pergalę išvykoje.

Rungtynės:

Klaipėdos „Neptūnas“ – Atėnų AEK 80:86 (22:17, 21:24, 18:17, 19:28).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 20 (4/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 12/14 baudos), Danielis Ewingas 17 (6/8 dvitaškiai, 1/6 tritaškis, 2/2 baudos, 6 rez. perd.), Donatas Zavackas 10, Simas Galdikas 9, Jerai Grantas 7, Travisas Baderis 5, Arvydas Šikšnius 4, Mindaugas Girdžiūnas ir Gilvydas Biruta po 3, Arnas Butkevičius 2 taškai (0/3 baudos). Vytautas Šarakauskas ir Erikas Kubilius nežaidė.

AEK: Loukas Mavrokefalidis 27, Dušanas Šakota 16 (4/8 tritaškiai), Marcas Carteris 11, Chrisas Warrenas 9, Malikas Hairstonas 8 taškai.

Neptūniečiai pralaimėjo pirmas dvejas turnyro rungtynes: namuose 90:94 nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui, o išvykoje 59:74 neprilygo Jeruzalės „Hapoel“ komandai, tačiau vėliau iškovojo dvi pergales iš eilės: savo aikštėje po pratęsimo 99:90 įveikė Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“, o svečiuose 82:78 palaužė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“.

Klaipėdiečiai (4/4) kol kas nelabai tvirtai atrodo LKL čempionate, kur dar nesibaigus pirmam ratui jau yra patyrę keturias nesėkmes ir turnyro lentelėje užima tik penktą vietą.

Kita dvikova Europoje „Neptūno“ laukia lygiai po savaitės – lapkričio 18 dieną svečiuose su grupės lyderiu Stambulo „Galatasaray“.