Pirmo kėlinio metu komandos visą laiką žaidė taškas į tašką. Šiek tiek didesnį pranašumą ketvirčio pabaigoje pavyko įgyti „Šiauliams“ (27:22).

Antrame ketvirtyje šiauliečiai persvarą padidino dar dviem taškais, bet „Neptūnas“ nedelsiant atsakė spurtu 12:2 ir perėmė mačo iniciatyvą į savo rankas (36:33).

Po pertraukos ir toliau vyko atkakli kova. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Neptūnas“ turėjo 5 taškų persvarą, bet paskutinės šeimininkų atakos nebuvo taiklios ir pergalę iškeliavo į uostamiestį.

Po šio laimėjimo „Neptūnas“ šoktelėjo į ketvirtą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato turnyro lentelės poziciją, o Gedimino Petrausko auklėtiniai smuktelėjo į priešpaskutinę-devintą vietą.

„Šiauliai“: Artūras Jomantas 20, Assemas Marei ir Gintaras Leonavičius po 12, Paulius Dambrauskas 7 taškai.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 18, Jerai Grantas 13, Donatas Zavackas ir Martynas Mažeika po 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)